logo

História firmy

Na trhu pôsobíme od roku 2012, sme špecialisti na strešné okná. Máme certifikovanú spoluprácu s firmou Velux, no ponúknuť vieme aj okná iných značiek ako napríklad Roto, či Fakro. Ku každému máme aktuálny certifikát.

Prečo si vybrať práve našu firmu

Navrhneme vám vhodné riešenia vrátane doplnkov nielen pre novostaby. Spoľahnúť sa na nás môžete aj pri starostlivosti o staršie strešné okná. Vieme, že aj tie si zaslúžia starostlivosť. Preto ako jedna z mála firiem na trhu poskytujeme kompletný servis vrátane výmeny skla, pretesnovanie, a i. Ak vám okná zatekajú, my zistíme prečo a príčinu odstránime.

Sme rodinná firma, preto nám obzvlášť záleží na tom, aby ste boli s našimi službami spokojní a s dôverou nechali starostlivosť o vaše okná na nás.  Kvalita a precíznosť práce, ale aj poriadok po dokončení, či presnosť dohodnutých termínov sú pre nás samozrejmosť.

Nezabudnite, vaše okná potrebujú aspoň raz za päť rokov kompletný servis. My ho vieme zabezpečiť.

Vaše okná vložte do našich rúk, aby ste sa mohli aj naďalej v suchu a teple venovať tomu, na čom vám záleží.Pracovná doba
Pondelok - Piatok
od 8.00 do 16.00 hod.
Kontakty
Matej Báchor – DOSTAV
Hlavná 944/3
924 01 Galanta

© Všetky práva vyhradené - www.dostav.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.dostav.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies