Choď na obsah Choď na menu
 


Podkrovné schody Fakro

2. 5. 2016

PODKROVNÉ SCHODY FAKRO

Umožňujú jednoduchý a bezpečný výstup do podkrovných priestorov bez nutnosti zavádzania nákladných a veľa priestoru zaberajúcich pevných schodov. Spĺňajú všetky technické podmienky a zásady bezpečnosti a týmto zaisťujú úplné pohodlie používania.

Úspora miesta
Podkrovné schody FAKRO počas skladania a rozkladania rebríka nevyžadujú veľký priestor a po zložení sa „skryjú“ v strope. Šetríme tým miesto v miestnosti, v ktorej sú namontované.

Jednoduchá montáž
Systém montáže umožňuje jednoduchú montáž schodov dvomi osobami a prispôsobenie dĺžky rebríka výške miestnosti. Schody sú zákazníkovi dodávané kompletne zmontované a nevyžadujú žiadne úkony pred montážou.

Pohodlná obsluha
Konštrukcia mechanizmu otvárania poklopu schodov a pri niektorých modeloch aj konštrukcia rebríka uľahčuje ich obsluhu. Tyč dodávaná spolu so schodmi umožňuje pohodlné otváranie a zatváranie schodov.

Doplnky
Pre zvýšenie komfortu používania a urýchlenie montáže sú pre podkrovné schody FAKRO dostupné doplnky.

Záruka
Podkrovné schody FAKRO majú záruku 3 roky

 
 
Firma FAKRO uviedla do svojej ponuky rôzne typy podkrovných schodov, ktoré môžu uspokojiť inviduálne potreby zákazníkov.
Do často využívaných miest sa dokonale hodia schody LWM s kovovým rebríkom so zvýšenou odolnosťou. Schody LMK sú vybavené aj madlom a poklopom bielej farby.
Nožnicové podkrovné schody LST majú malé rozmery rámu a sú charakteristické rýchlou montážou.
doplnky pre segmentové schody
Podkrovné dvierka DWK sú určené na osadenie do podkrovnej steny.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.